Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: красивый золотистый парик
顏色: 金色
Price: NT$309
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2405080111088655 |
Author: n***a
Date:
Review: красивый золотистый парик
顏色: 金色
Author: r***e
Date:
Review: Comfortable to wear: So lovely!!!!!!!!!!!
顏色: 金色
Author: V***e
Date:
Review: Super cute, just like the picture and quality was actually fantastic for the price. Do yourself a favour and buy it cause absolutely no regrets! Please like my comment for points! Much appreciated!!!!
顏色: 金色
Author: s***6
Date:
Review: حلو لونها جدا
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.