Author: c***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮質好,設計感佳 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 挑染棕色
Price: NT$328
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 237 g |
| 長度 | 55.88 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25032042318265218 |
Author: c***t
Date:
Review: 髮質好,設計感佳 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 挑染棕色
Author: J***a
Date:
Review: CP值高: 價格合理,品質很好 易穿戴: 很容易穿戴 佩戴舒适: 戴起來很舒服,大小正好 髮型時尚度: 顏色很漂亮,髮型很好看
顏色: 挑染棕色
Author: s***s
Date:
Review: Value for money: ممتاز Easy to wear: نعم Comfortable to wear: نعم Hairstyle stylishness: كانه شعر طبيعي
顏色: 挑染棕色
Author: l***a
Date:
Review: I love it this is my 4th order
顏色: 挑染棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.