Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: مناسب Easy to wear: اي سهلة Comfortable to wear: مريحة كتير Hairstyle stylishness: موديل حلو
顏色: 棕色
Price: NT$317
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 222 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25011385813171952 |
Author: s***h
Date:
Review: Value for money: مناسب Easy to wear: اي سهلة Comfortable to wear: مريحة كتير Hairstyle stylishness: موديل حلو
顏色: 棕色
Author: c***i
Date:
Review: High quality the bestt
顏色: 棕色
Author: l***4
Date:
Review: Sooooo smooottthhh suoerpreeeerttttyyyyyyyyyy
顏色: 棕色
Author: r***1
Date:
Review: waaaaaw i loved so much
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.