Author: b***n
Date:
Review: 品質非常好,與賣家描述的完全一致,真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速度非常快,包裝非常仔細,運送速度很快,很滿意的一次購物體驗! CP值高: 高 易穿戴: 易 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 可
顏色: 亞麻金
Price: NT$277
Original Price: NT$298
| Material | Low Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 46 cm |
| 頭圍 | 54-57.50 cm |
| SKU | sb2408268494135399 |
Author: b***n
Date:
Review: 品質非常好,與賣家描述的完全一致,真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速度非常快,包裝非常仔細,運送速度很快,很滿意的一次購物體驗! CP值高: 高 易穿戴: 易 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 可
顏色: 亞麻金
Author: e***8
Date:
Review: 佩戴舒适: 這頂假髮質感很不錯,配戴起來感覺好看
顏色: 亞麻金
Author: t***0
Date:
Review: CP值高: 質量非常好,與賣家描述的完全一致, 很喜歡,發貨速 度非常快,包裝非常仔細、嚴實,物流公司服務態度很好,下次有機會會再回購!
顏色: 棕色
Author: l***2
Date:
Review: Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute Cute cute cute
顏色: 亞麻金
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.