Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super recomendable de muy buena calidad Sin duda voy a comprar otra
顏色: 白色
尺寸: 20英寸
Price: NT$624
Original Price: NT$641
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Double Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260316163054254897912 |
Author: l***7
Date:
Review: Super recomendable de muy buena calidad Sin duda voy a comprar otra
顏色: 白色
尺寸: 20英寸
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.