Author: w***兒
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 簡單,方便,出色的單品,物超所值
顏色: 白色
尺寸: 1米 2包
Price: NT$37
Original Price: NT$43
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Grey |
| Interface | USB A to Micro |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | se2311025085969026 |
Author: w***兒
Date:
Review: 簡單,方便,出色的單品,物超所值
顏色: 白色
尺寸: 1米 2包
Author: 貝***貝
Date:
Review: 商品很好看,很方便~~👍
顏色: 粉色
尺寸: 1米 1包
Author: s***0
Date:
Review: 漂亮的線
顏色: 玫紅色
尺寸: 2米 2包
Author: c***4
Date:
Review: 商品包裝完整 , 使用過後令人安心 .....
顏色: 藍色
尺寸: 1米 2包
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.