Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مره مره فرحانة بالايباد شكرًا شي ان الجهاز أصللليييييييييي والله أصلي أنا مو مصدقة الايباد يجي معاه applecare 😭😭😭😭🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
顏色: 紫色
Price: NT$25,595
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad Air 7 (2025) |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Starlight |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se2408085978685828 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 5267883 people said the quality is very good!
Author: a***h
Date:
Review: مره مره فرحانة بالايباد شكرًا شي ان الجهاز أصللليييييييييي والله أصلي أنا مو مصدقة الايباد يجي معاه applecare 😭😭😭😭🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
顏色: 紫色
Author: R***a
Date:
Review: superb
顏色: Space Gray
Author: i***r
Date:
Review: Excellent
顏色: 星光色
Author: v***e
Date:
Review: Superb 😍 best quality .very satisfied 💗💗💗😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.