Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很棒的商品超棒的出貨速度
顏色: 白色
Price: NT$536
Original Price: NT$564
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25052329389933809 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 6899869 people said the quality is very good!
Author: m***5
Date:
Review: 很棒的商品超棒的出貨速度
顏色: 白色
Author: m***5
Date:
Review: 很棒的商品超棒的出貨速度
顏色: 白色
Author: N***y
Date:
Review: Gorgeous!!! Love it so much 😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 白色
Author: z***3
Date:
Review: أنا أستخدم هذه البضاعة للتجارة لكنها جيدة جدا ونفس الصور
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.