Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 接頭部分太窄,插入不一定能過電。
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Price: NT$50
Original Price: NT$53
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Color | Multicolor |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000~3000LM |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq25081367037349494 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 2643082 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: 接頭部分太窄,插入不一定能過電。
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: a***w
Date:
Review: 商品的品質真的不錯,出貨的速度很快,物超所值,下次我還會再來選購。
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: a***3
Date:
Review: 東西不錯,值得購買~
顏色: 彩色
尺寸: 10 件
Author: w***m
Date:
Review: 品質不錯,亮度很亮。
顏色: 彩色
尺寸: 6 件
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.