Author: f***7
Date:
Review: D Excelente producto tiré micha calidad y creo que durará bastante de todas formas lo cuidaremos para que dure lo suficiente me compré en varios colores y creo que será perfecto
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Price: NT$102
Original Price: NT$128
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Coral Pink |
| Type | Eyebrow Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3 V |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 3.6 cm |
| 高度 | 3.6 cm |
| SKU | sb260129114051011656234 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 5803813 people said the quality is very good!
Author: f***7
Date:
Review: D Excelente producto tiré micha calidad y creo que durará bastante de todas formas lo cuidaremos para que dure lo suficiente me compré en varios colores y creo que será perfecto
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: ا***ة
Date:
Review: رووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووعه
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: j***3
Date:
Review: نفس صورة
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: r***0
Date:
Review: جميييييييل
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.