Author: H***a
Date:
Review: ممتاززززززززززززز ويجي عليه قطعة حماية ينشال وينحط وشكله قوي
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Price: NT$98
Original Price: NT$107
| Composition | 100% Metal |
| Material | Aluminum Alloy |
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Color | Black |
| Type | Safety Razor |
| 長度 | 122 cm |
| 寬度 | 5.2 cm |
| 高度 | 2.8 cm |
| SKU | sb2406158358472828 |
Author: H***a
Date:
Review: ممتاززززززززززززز ويجي عليه قطعة حماية ينشال وينحط وشكله قوي
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: g***e
Date:
Review: girls i SWEAR, I HAD THE BEST SHAVE OF MY LIFE!!!! my legs are feeling like baby skin! Im super positively surprised with this, im never again using the plastic disposable ones!! thanks sheinshein <3
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: l***k
Date:
Review: A double edge safety razor. Perfect for a close, clean shave. I'm very happy with this razor.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***r
Date:
Review: استعملتها مرا حلوة وسهلة للاستعمال وتتنظف سريعع ، so good and easy to clean i recommend
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.