Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it soo much so good i like it
顏色: 白色
Price: NT$54
| Material | ABS |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | Type-C |
| SKU | se260306130005890128010 |
Author: s***7
Date:
Review: I love it soo much so good i like it
顏色: 白色
Author: c***7
Date:
Review: very good quality, mich better than expected.
顏色: 白色
Author: n***t
Date:
Review: Got mine in perfect condition 👌❤
顏色: 白色
Author: 9***4
Date:
Review: good 👍
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.