Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好
顏色: 灰色
Price: NT$31
Original Price: NT$34
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Y2K |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Christmas |
| Color | Grey |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| SKU | sb25031846463274666 |
Author: k***7
Date:
Review: 很好
顏色: 灰色
Author: l***l
Date:
Review: very beautiful for kids
顏色: 灰色
Author: r***b
Date:
Review: I love it so much thanks
顏色: 灰色
Author: i***i
Date:
Review: كلشي وصل بجنن نفس الصور بالزبط ❤️🙏
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.