Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice 👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$37
Original Price: NT$43
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 13.5 cm |
| 長度 | 17.5 cm |
| SKU | sb2211160420448604 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 5900504 people said the quality is very good!
Author: c***4
Date:
Review: very nice 👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***2
Date:
Review: 出貨快速,購買非常方便,商品品質不錯,種類多~推薦!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 8***7
Date:
Review: 要有眼睛圖案,不然不知道怎麼貼
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: B***e
Date:
Review: 實體與商品符合,期待使用它
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.