Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice 👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$38
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 13.5 cm |
| 長度 | 17.5 cm |
| SKU | sb2209071856142666 |
Author: c***4
Date:
Review: very nice 👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: 上台前直接貼臉上,都不用思考,讚
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: v***0
Date:
Review: 便宜又好看,派對使用超適合。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: b***c
Date:
Review: 😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍💕💕💕💕💕❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.