Author: c***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality satisfied with my purchase
顏色: 綠色
Price: NT$258
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Green |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 156 g |
| 長度 | 32 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2207275623153158 |
Author: c***s
Date:
Review: good quality satisfied with my purchase
顏色: 綠色
Author: m***1
Date:
Review: Perfect! Thank you shein! Please give me a like👍🏻♥️
顏色: 綠色
Author: c***5
Date:
Review: ES UNA PELUCA CORTA, PERO A MI CLIENTA LE FASCINÓ, TRAE LA MALLA PARA PONERLA EN TU CABELLO Y ASÍ ACOMODARLO PARA QUE PUEDAS PONER LA PELUCA MUY BIEN Y TÚ CABELLO NO SOBRESALGA POR NINGÚN LADO!!
顏色: 綠色
Author: z***6
Date:
Review: La peluca hermoso el tono y material
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.