Author: l***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: かわいい!使うの楽しみ!
顏色: 彩色
Price: NT$23
Original Price: NT$29
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260309162792660772970 |
Author: l***9
Date:
Review: かわいい!使うの楽しみ!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.