Author: Y***C
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me pegué una en la uña, sin esmalte ni nada, me bañé y me he lavado las manos varias veces y sigue intacta
顏色: 彩色
Price: NT$40
Original Price: NT$50
| Material | PET |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260319144970780924694 |
Author: Y***C
Date:
Review: Me pegué una en la uña, sin esmalte ni nada, me bañé y me he lavado las manos varias veces y sigue intacta
顏色: 彩色
Author: g***h
Date:
Review: シール帳埋めるのに使ってます!クオリティ高くて満足
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.