Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個才算呢?他看起來折射光有七彩很美,整個彩鑽是連在一塊的方便排列跟黏貼超級方便。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$43
Original Price: NT$53
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 14.5 cm |
| 長度 | 17.5 cm |
| SKU | sb25071630853504710 |
Author: n***5
Date:
Review: 這個才算呢?他看起來折射光有七彩很美,整個彩鑽是連在一塊的方便排列跟黏貼超級方便。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: CP值很高好看,建議喜歡都可以多帶一點回去。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 這個網站真的是太好買了又便宜
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: p***i
Date:
Review: Very beautiful and good quality , like like like like like like like likeeeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.