Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 整體來說是一次愉快的購物經驗,下次有需要會再光臨! 商品品質好,價格實惠,包裝仔細,發貨速度快,非常滿意!
顏色: 駝色
Price: NT$28
Original Price: NT$36
| Material | PS |
| Handle Material | polystyrene |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Eyelash Brushes |
| 直徑 | 1 cm |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| 袋子尺寸 | 18*5 cm |
| SKU | sb25071020839033518 |
Author: a***2
Date:
Review: 整體來說是一次愉快的購物經驗,下次有需要會再光臨! 商品品質好,價格實惠,包裝仔細,發貨速度快,非常滿意!
顏色: 駝色
Author: a***h
Date:
Review: perfect 👍🏻👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻
顏色: 駝色
Author: r***9
Date:
Review: حلوه وعملية انصح فيها ❤️❤️
顏色: 粉色
Author: s***4
Date:
Review: بنات جد كل منتجات shein تهبل أنصحكم فيه روعة ومقاسات عندهم ١٠٠/١٠٠ مظبوطين أعشق منتجاتهم❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️بنات جد كل منتجات shein تهبل أنصحكم فيه روعة ومقاسات عندهم ١٠٠/١٠٠ مظبوطين أعشق منتجاتهم❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.