Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very bright. My husband is impressed
Price: NT$530
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Features | Easy Assembly |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | 7 INCH |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq251117906902258212 |
Brand Name: AURUM BEAM
Quality: 6905817 people said the quality is very good!
Author: m***9
Date:
Review: Very bright. My husband is impressed
Author: s***r
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Author: d***3
Date:
Review: Excelente producto lo recomiendo
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.