Author: N***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚各個顧客讚讚個讚看
顏色: 金色
Price: NT$318
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304255177274063 |
Author: N***i
Date:
Review: 讚各個顧客讚讚個讚看
顏色: 金色
Author: 8***7
Date:
Review: 佩戴舒适: 很好看的很好看的很好看的很好看的很好看的很好看的很好看的
顏色: 金色
Author: x***2
Date:
Review: 好好好好奧好好好好好好
顏色: 金色
Author: J***y
Date:
Review: 還沒試戴 ,但看起來很不錯🫶🏻
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.