Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 媽媽喜歡媽媽愛媽媽給讚讚讚
顏色: 彩色
Price: NT$209
Original Price: NT$229
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 24 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2304212474348314 |
Author: 8***0
Date:
Review: 媽媽喜歡媽媽愛媽媽給讚讚讚
顏色: 彩色
Author: s***8
Date:
Review: 不錯,可接受。
顏色: 彩色
Author: c***1
Date:
Review: Very nice and beautiful ... My sister love it... Very satisfied with my purchase.... Thank you shein and delivery rider for fast delivery....
顏色: 彩色
Author: t***0
Date:
Review: vvery cute 😍😍😍 with good product quality and true to size with comfortable material
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.