Author: V***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 此次的物品齊全,如果衣物的甲醛味道能除去,那就更棒啦!
顏色: 紅色
Price: NT$35
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Red |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb2406010880446666 |
Author: V***a
Date:
Review: 此次的物品齊全,如果衣物的甲醛味道能除去,那就更棒啦!
顏色: 紅色
Author: y***n
Date:
Review: 與圖相符,我很是喜歡💕
顏色: 紅色
Author: 8***6
Date:
Review: 商品質感不錯,無瑕疵!會再購買👍
顏色: 紅色
Author: j***e
Date:
Review: 出貨很快,包裝也好用心, 商品也與圖片相符,質感很好~~~ 推薦大家購入~~~ 雖然等出貨等了一段時間,但收到商品後覺得超級值得!! 商品很有質感、細節也不馬虎 收到貨後想馬上再回購!!!!!
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.