Author: x***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度很快 包裝的很好商品沒有損傷 實物都很好看 若有需要會再回購
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$41
| Material | Stainless Steel |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 16.7 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 長度 | 0.5 cm |
| SKU | sb2305273196614388 |
Author: x***8
Date:
Review: 出貨速度很快 包裝的很好商品沒有損傷 實物都很好看 若有需要會再回購
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***2
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: 址杠徐塞杠稻爺尖炭犯尖炭疹父興疹榜相嶄聲鏈姨奸
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: t***a
Date:
Review: 喜歡❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.