Author: J***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The roller comb is well packed. Easy to use and serve its purpose. Value for money. Will buy again in the future
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$46
| Pattern Type | Colorblock |
| Color | Multicolor |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb2205178864648408 |
Author: J***n
Date:
Review: The roller comb is well packed. Easy to use and serve its purpose. Value for money. Will buy again in the future
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 6***5
Date:
Review: Such a good quality comb. I love it very much. Looks elegant and the quality is excellent. Recommendable.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***5
Date:
Review: Really useful ! Easy to use
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 6***2
Date:
Review: goodnice good quality. usable
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.