Author: c***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Received in perfect condition, thank you Shein 😊
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$156
| Material | ABS |
| Color | White |
| Type | Other Beauty Equipment |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 5.7 cm |
| 寬度 | 5.2 cm |
| 高度 | 2.4 cm |
| SKU | sb2408158287688861 |
Author: c***n
Date:
Review: Received in perfect condition, thank you Shein 😊
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***o
Date:
Review: حلوووووه كتير
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: d***u
Date:
Review: Ce produit sera très utile et il sera bien utilisé.
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.