Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality
顏色: 彩色
Price: NT$50
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb2406219321689251 |
Author: n***7
Date:
Review: Good quality
顏色: 彩色
Author: a***n
Date:
Review: 這個貼紙設計很可愛,期待做出可愛的美甲
顏色: 彩色
Author: p***4
Date:
Review: 又是一組超級聖誕應景的美甲貼紙
顏色: 彩色
Author: w***8
Date:
Review: SHEIN的商品我都很喜歡 太棒了!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.