Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوين كتير حبيتهم وكوالتي ممتازز
顏色: 紅藍
尺寸: 均碼
Price: NT$265
| Material | ABS |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 12W |
| Color Temperature | 3800K |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260410094277008640160 |
Author: a***n
Date:
Review: حلوين كتير حبيتهم وكوالتي ممتازز
顏色: 紅藍
尺寸: 均碼
Author: f***7
Date:
Review: la ame tiene muy buena iluminación y pega muy bien en el panorámico 100% recomendado
顏色: 紅藍
尺寸: 均碼
Author: n***5
Date:
Review: جميل جدا شكرا اوووى
顏色: 紅藍
尺寸: 均碼
Author: P***5
Date:
Review: جميل و راىع
顏色: 紅藍
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.