Author: t***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooooooood
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$37
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 10 cm |
| SKU | sb2308215393322106 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 7291155 people said the quality is very good!
Author: t***s
Date:
Review: Goooooooooooood
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: j***e
Date:
Review: Goooooooooooood
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 8***6
Date:
Review: 這是一條好評段子,花錢的評價,麻煩你們認真點! 商品質量:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 尺寸大小:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***e
Date:
Review: 跑趴好好用,聖誕、尾牙、過年,發揮淋漓盡致
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.