Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good!
顏色: 紅色
尺寸: 2
Price: NT$39
| Material | ABS |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 3-5mm |
| Color | Red |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| 高度 | 0.7 cm |
| 長度 | 16.4 cm |
| 寬度 | 0.7 cm |
| SKU | sb2305271483952029 |
Author: m***1
Date:
Review: very good!
顏色: 紅色
尺寸: 2
Author: L***a
Date:
Review: 感覺很方便,買來試試看,沒有筆蓋喔!
顏色: 彩色
尺寸: 2
Author: 黃***特
Date:
Review: 未使用讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 紅色
尺寸: 2
Author: 3***3
Date:
Review: 超級好看在這裡買的東西都非常有質感很好看我很喜歡跟圖片都一模一樣
顏色: 彩色
尺寸: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.