Author: 2***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: hair so soft and the bands and clips make it so easy to wear
顏色: 自然色&黑色系
Price: NT$459
Original Price: NT$528
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1B/99J |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Curly Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 85 g |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| 長度 | 15.24 cm |
| SKU | sb2409022936492001 |
Author: 2***7
Date:
Review: Value for money: hair so soft and the bands and clips make it so easy to wear
顏色: 自然色&黑色系
Author: m***g
Date:
Review: I love these hair is soft
顏色: 自然色&黑色系
Author: n***d
Date:
Review: Hair Softness: As is lovely and soft I'm so in love with this . Comfortable to wear: The hair line is crazy lovely 😍
顏色: 自然色&黑色系
Author: a***e
Date:
Review: very soft hair 😍 recommended
顏色: 自然色&黑色系
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.