Author: n***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: LK-007 棕色
Price: NT$666
Original Price: NT$713
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | LK-007 White |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2501084401775112 |
Author: n***n
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: LK-007 棕色
Author: a***5
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: LK-007 黑色
Author: g***m
Date:
Review: 拍出來的照片是真的低清,有種20年前的感覺,但使用完全沒問題
顏色: LK-007 黑色
Author: i***0
Date:
Review: 畫質蠻好的 還沒有存到手機裡面 然後本來記憶卡放不進去 想要退掉的說 結果沒有壓到最裡面哈哈哈哈哈
顏色: LK-007 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.