Author: 0***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 挑色很好看,
顏色: 挑染米色
Price: NT$305
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 232 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25012578677829680 |
Author: 0***a
Date:
Review: CP值高: 挑色很好看,
顏色: 挑染米色
Author: l***8
Date:
Review: Comfortable to wear: It looks real. Love it!
顏色: 金色
Author: m***b
Date:
Review: soooooooo cuteeeee I likeeee ittt and beautifully I
顏色: 金色
Author: t***7
Date:
Review: Good quality. Satisfied
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.