Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality i love it💗💗💗💗💗
顏色: 黑色
Price: NT$70
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 100% Acrylic |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 1.2 cm |
| 寬度 | 0.5 cm |
| 睫毛長度 | 1 cm |
| SKU | sb260113114308419196028 |
Author: a***5
Date:
Review: Very good quality i love it💗💗💗💗💗
顏色: 黑色
Author: l***7
Date:
Review: good quality would get again
顏色: 黑色
Author: s***r
Date:
Review: The The Big Lie was the most successful and successful film ever produced by the British cinema company The New World Order and was the most famous of
顏色: 黑色
Author: p***n
Date:
Review: I love it but mm it not good for me
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.