Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: ok goof
顏色: Dark Brown
Price: NT$287
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb260103212122914100037 |
Brand Name: XOUJE
Quality: 8479440 people said the quality is very good!
Author: r***2
Date:
Review: Comfortable to wear: ok goof
顏色: Dark Brown
Author: A***a
Date:
Review: Amei demais! E ainda veio com Wig Cap
顏色: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.