Author: A***r
Date:
Review: 長頭髮洗頭的時候很適合,可以按摩頭皮👍👍👍
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Price: NT$45
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Shampoo Massage Brush |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 7 cm |
| SKU | sb2107050123822918 |
Author: A***r
Date:
Review: 長頭髮洗頭的時候很適合,可以按摩頭皮👍👍👍
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: v***h
Date:
Review: 好拿,按摩尖刺密度適中,使用起來非常舒服,第三次回購買來送人的
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***4
Date:
Review: Is a soft sturdy silicone and is a lot less rough than I expected. It’s a perfect handheld size. The spikes are not pointy and I feel super clean after shampooing my hair. I bought one for my kitty too and she loves getting brushed with it and it helps her get super clean during her baths. Please like for points.
Author: b***4
Date:
Review: super cute I havent gotten it yet but u got 2 one for my dog and one for me lol. please like I need points I'm broke!
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.