Author: M***
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got so many complaints for this. Lovely
顏色: 漸層
Price: NT$450
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 215 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2305108126080937 |
Author: M***
Date:
Review: Got so many complaints for this. Lovely
顏色: 漸層
Author: s***1
Date:
Review: I was ordering for my friend and she really love it
顏色: 漸層
Author: V***w
Date:
Review: Very full and soft, easy to wear and good hair twxtutexture
顏色: 漸層
Author: g***8
Date:
Review: Nice wig. Big just like in pictures. Very good quality for the price
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.