Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 漸層
Price: NT$283
Original Price: NT$300
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25011602232304587 |
Overall Rating: 4.71/5
Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 漸層
Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: es linda y fácil de poner
顏色: 玫瑰紅
Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing fit and looks great
顏色: 漸層
Author: n***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice and beautiful ful coverage t.me/newshop_uae
顏色: 漸層