Author: u***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The wig looks even better in real life such a good steal
顏色: 棕色
Price: NT$243
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 155 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2405236438834822 |
Author: u***n
Date:
Review: The wig looks even better in real life such a good steal
顏色: 棕色
Author: p***a
Date:
Review: Good and look realistic
顏色: 棕色
Author: d***5
Date:
Review: what i expected from a Shein wig, worked great for the night and is pretty soft. good for short term use
顏色: 棕色
Author: B***e
Date:
Review: Value for money: Perfect love it beef point Hairstyle Stylishness: perfect
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.