Author: a***l
Date:
Review: Value for money: Veryyy niceeee i loveeee itttt❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Easy to wear: Veryyy niceeee i loveeee itttt❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Comfortable to wear: Veryyy niceeee i loveeee itttt❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
Price: NT$234
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2405141899855940 |
Author: a***l
Date:
Review: Value for money: Veryyy niceeee i loveeee itttt❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Easy to wear: Veryyy niceeee i loveeee itttt❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Comfortable to wear: Veryyy niceeee i loveeee itttt❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
Author: I***i
Date:
Review: Es muy bonita, el color es hermoso y de muy buena calidad. Tiene tirantes para ajustar. Trae la media para agarrar el cabello.
顏色: 粉色
Author: 9***6
Date:
Review: It is so nice and it has good quality. I like it so much. M👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 Easy to wear: easy Comfortable to wear: comfortable Hairstyle stylishness: nice
顏色: 粉色
Author: p***a
Date:
Review: Very pretty wig pretty colour
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.