Author: i***1
Rating: 2/5 ★★☆☆☆
Date:
Review: The hair is too full and I didn't read to be sure it's a T frontal 🙃
顏色: 黑色
Price: NT$651
Original Price: NT$695
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Deep Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*5*1 |
| 淨重 | 322 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260413153943107335336 |
Author: i***1
Date:
Review: The hair is too full and I didn't read to be sure it's a T frontal 🙃
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.