Author: f***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s actually a pretty decent wig for the price, fits perfectly, wish it came with a wig cap tho
顏色: 紫色
Price: NT$752
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*1 |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2302170303925257 |
Author: f***n
Date:
Review: It’s actually a pretty decent wig for the price, fits perfectly, wish it came with a wig cap tho
顏色: 紫色
Author: q***a
Date:
Review: chegou certinho antes do prazo e linda
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.