Author: g***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 太棒了~讚讚讚讚讚👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$106
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Features | Waterproof |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Color Temperature | 6000K |
| Light Source | LED Lights |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Style Type | 2pcs |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 18W |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260123172965863525477 |
Author: g***2
Date:
Review: 太棒了~讚讚讚讚讚👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: r***a
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***e
Date:
Review: My car looks beautiful this this lights, everyone keeps asking where did you purchase them i said from shein.now my have ha this lights.
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***1
Date:
Review: رووووعه وجميلة ونفس المقاس المطلوب
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.