Author: a***o
Date:
Review: ¿Quieres unas pestañas hermosas, duraderas y sin gastar una fortuna? 💖 Este sábado y domingo, todos los sets están a solo $50 🤯 (clásicas, híbridas o volumen, ¡tú eliges!)
顏色: 黑色
Price: NT$105
Original Price: NT$108
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Silk |
| Color | Black |
| Type | Single Dense Row Planting |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 11.2 cm |
| 寬度 | 6.2 cm |
| 睫毛長度 | 1.5 cm |
| SKU | sb25020578257863068 |
Author: a***o
Date:
Review: ¿Quieres unas pestañas hermosas, duraderas y sin gastar una fortuna? 💖 Este sábado y domingo, todos los sets están a solo $50 🤯 (clásicas, híbridas o volumen, ¡tú eliges!)
顏色: 黑色
Author: t***a
Date:
Review: Great looks just like website images
顏色: 黑色
Author: A***y
Date:
Review: Please like ❤️ I was so shocked and surprised and happy , excited , joyful and in disbelief of the quality of this product . These are the softest lashes I’ve ever felt , feels light on the eyes , easy to Apple and eye to fan . I would definetly be purchasing more of these . If you are a professional lash tech I would definitely recommend you won’t be let down 🙌🏽
顏色: 黑色
Author: g***1
Date:
Review: Exactly what I wanted very happy will be buying again
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.