Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This material is so good , and thick I like it ❤️❤️❤️
顏色: 金色
Price: NT$217
Original Price: NT$226
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 170 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2307120100333456 |
Author: m***8
Date:
Review: This material is so good , and thick I like it ❤️❤️❤️
顏色: 金色
Author: m***8
Date:
Review: This is a beautiful wig,it looks just like the photo.
顏色: 金色
Author: m***8
Date:
Review: Beautiful wig, I can't wait to wear it.
顏色: 金色
Author: l***l
Date:
Review: Beautiful. Great fit. Comfortable. Good value for money.
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.