Author: J***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 很容易容 佩戴舒适: 很舒服 髮型時尚度: 很好看
顏色: 深灰色
Price: NT$280
Original Price: NT$325
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 31 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25061154394705399 |
Author: J***a
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 很容易容 佩戴舒适: 很舒服 髮型時尚度: 很好看
顏色: 深灰色
Author: M***w
Date:
Review: Looks nicer in the picture.
顏色: 深灰色
Author: m***9
Date:
Review: Value for money: good quality
顏色: 深灰色
Author: w***9
Date:
Review: Buying it for clients
顏色: 深灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.