Author: b***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice i love it its very full and think human hair ❤️❤️❤️❤️the pictures dont do justice even please buy it
顏色: S1
Price: NT$1,965
Original Price: NT$5,027
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 185 g |
| 長度 | 30.48 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb25091540090064509 |
Author: b***y
Date:
Review: Very nice i love it its very full and think human hair ❤️❤️❤️❤️the pictures dont do justice even please buy it
顏色: S1
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.