Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very pleasd with this topper. It's a perfect match to my natural thin hair.
顏色: 漸層棕色
Price: NT$294
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260310105938592913848 |
Author: a***8
Date:
Review: Very pleasd with this topper. It's a perfect match to my natural thin hair.
顏色: 漸層棕色
Author: s***y
Date:
Review: Beautuful
顏色: 金色
Author: N***e
Date:
Review: Rapport qualité-prix: Ok
顏色: 亞麻金
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.