Author: c***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this wig, had to trim the bangs a bit but it sat great and was very cute!
顏色: 玫紅色
Price: NT$262
Original Price: NT$279
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grass Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25041863328970261 |
Author: c***n
Date:
Review: Love this wig, had to trim the bangs a bit but it sat great and was very cute!
顏色: 玫紅色
Author: e***b
Date:
Review: Good quality. No smell. Will probably trim the bangs. Overall 10/10
顏色: 草綠色
Author: J***B
Date:
Review: Easy to wear: Such a stunning colour! Brought for a Halloween costume. Wig is soft.
顏色: 玫紅色
Author: e***b
Date:
Review: Good quality. No smell. Will probably trim the bangs. Overall 10/10
顏色: 珊瑚橙
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.